Indywidualne Porady Prawne – Spadek.info

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

Aleksander Słysz

Doktor nauk prawnych, doradca podatkowy (nr 11484); od 2003 r. w pracy zawodowej oraz naukowej zajmuje się problematyką podatkową, zarówno w płaszczyźnie materialnej jak i procesowej. Jako doradca podatkowy sporządza opinie, analizy, porady, plany optymalizacyjne, dokumentacje cen transferowych oraz reprezentuje podatników przed m.in. organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej i sądami administracyjnymi. Reprezentuje w charakterze pełnomocnika spółki z listy 500 największych polskich firm. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Łącząc pracę zawodową z zainteresowaniami naukowymi bada normy i instytucje z gałęzi prawa podatkowego.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony
  z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci
  100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy już w ciągu 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Pomożemy Ci – nasz zespół tworzy sztab specjalistów z rozmaitych dziedzin prawa, dlatego Twoje pytanie z pewnością trafi do odpowiedniego prawnika-specjalisty.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Zależy Ci na dyskrecji? Masz krępujące pytanie? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Nie wymagamy żadnych innych danych osobowych.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | ...
Następne › »

Odpowiedź jest dla mnie w pełni zadawalająca.

Bardzo wyczerpująca odpowiedź.

Magdalena

Odpowiedź na moje pytanie była szybka, konkretna i wyczerpująca. Cena za usługę przystępna. 

Polecam wszystkim!

Maria, nauczyciel

szybka odpowiedź, nie mam uwag

Jestem bardzo zadowolona z wyczerpujących odpowiedzi. W razie potrzeby na pewno ponownie skorzystam z usług.

Anna

Dziękuję za profesjonalizm

Szybkość .Od zadania pytania do odpowiedzi jasnej i przejrzystej upłyneło nie wiele czasu.Prawnik który udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi sporządził mi też profesjonalnie napisane pismo co myślę że ja sama tego nie potrafiła bym napisać .Dziękuję P. Markowi Gola .W przyszłości jeżeli zajdzie potrzeba na pewno skorzystam z Państwa usług.

Odpowiedź nie w pełni dotyczyła sedna mojego pytania.

Janusz, 60 lat

Przystępna cena za usługę. Krótki czas oczekiwania na odpowiedź.

Małgorzata, Nauczyciel

wszystko ok

Jan, 53 lata, kelner

Jesteście najlepsi pozdrowiłam. Polecam wszystkim na 10 punktów skali.... Daję 10.

Marek

Rzetelna firma prawnicza. Uzyskałam odpowiedź na zadane pytanie. Zadałam dodatkowe pytania w sprawie i bez problemu uzyskałam odpowiedzi. Polecam tę firmę w przypadku problemów i wątpliwości zawiłości przepisów prawnych, bowiem opinie prawne w tej samej sprawie są różne.

Anna

Pani Marta Handzlik bardzo profesjonalnie i cierpliwie rozwiązała mój problem. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam serdecznie serwis osobom, które nie mają czasu na wizytę u prawnika czyli tak jak było w moim przypadku.

szybkość usługi, osoba udzielająca porady (fachowa kadra), cena

Aldona, nauczyciel


Polecam ja uzyskałem poradę i sprawa ruszyła. Nieraz warto dać parę złotych niż samemu dłubać i szukać rozwiązania.

 

Wojciech, elektromonter, 37 lat

Na temat i konkretnie.

Krzysztof, Inżynier, 48 lat

Udzielona porada była bardzo profesjonalna, wymagała dużego wkładu pracy i znajomości wielu przepisów prawnych. Otrzymałam odpowiedź w wyznaczonym czasie (pomimo długiego weekendu). Serdecznie dziękuję za pomoc i zaangażowanie w sprawę. Kasia

Bardzo dokładna i wyczerpująca odpowiedź, polecam wszystkim. 

Dziękuje

Daniel

Otrzymana opinia była precyzyjna i wyczerpująca

Opinia prawna, którą uzyskałam bardzo mi pomogła w napisaniu pisma do właściciela małego osiedla.

Barbara, finansista

Profesjonalna porada, wyczerpująca zadany temat.

Mirek, 55 lat

Rzetelna fachowa informacja, szybkie odpowiedzi.Super

Piotr, inż. elektyk

Udzielona odpowiedź w mojej sprawie wyjaśniła dogłębnie mój problem. Tak szybka i bardzo rzetelna oraz fachowa porada zasługuje na wysoką ocenę. Polecam i zachęcam do skorzystania przedstawiając swoje problemy. 

Krystyna, 64 lata

Jestem bardzo zadowolona z wyczerpującej odpowiedzi, zwięzłej i zrozumiałej.

Joanna

Bardzo podoba mi się pomysł porad prawnych przez internet. Otrzymałem wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie. Byłem informowany na bieżąco o postępach przygotowywania.

Artur

Pomoc w uzasadnieniu zgodnej z prawdą sprawy, dziękuję.

Daniel, 38 LAT

Wydawało mi się iż, szukanie porady przez Internet to trochę lekkomyślność, ale jestem pełen uznania dla tego portalu. Szybko, konkretnie i z zaangażowaniem, nawet z pomocą w naprostowaniu moich złych posunięć. 

Dziękuję i polecam

Artur, 48 lat

Jestem bardzo zadowolona z wyczerpującej porady prawnej. Jeśli będę potrzebowała ponownie pomocy prawnej to na pewno skorzystam i polecę również moim znajomym. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Dyl. 

Pozdrawiam

Maria, rolnik, 64 lata

Jestem bardzo, bardzo zadowolona ze współpracy z Panią prawnik, która udzielała mi porady. Fachowość, opanowanie, rozsądek, wiedza, życzliwość. Dziękuję serdecznie Pani Elizie Rumowskiej.

Emilia, nauczycielka

Szukamy prawników » Zadaj pytanie »
0.046489000320435 sek.