Spadek.info – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

Izabela Nowacka-Marzeion

Magister prawa, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie zdobyła w ogólnopolskiej sieci kancelarii prawniczych, po czym podjęła samodzielną praktykę. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Posiada bogate doświadczenie w procedurach administracyjnych, prawem budowlanym oraz postępowaniach cywilnych. Prywatnie interesuje się sukcesją i planowaniem spadkowym oraz zabezpieczeniem firm.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony
  z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci
  100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy już w ciągu 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Pomożemy Ci – nasz zespół tworzy sztab specjalistów z rozmaitych dziedzin prawa, dlatego Twoje pytanie z pewnością trafi do odpowiedniego prawnika-specjalisty.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Zależy Ci na dyskrecji? Masz krępujące pytanie? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Nie wymagamy żadnych innych danych osobowych.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.


Opinie naszych Klientów:

14.06.2017

Pani Marta Handzlik bardzo profesjonalnie i cierpliwie rozwiązała mój problem. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam serdecznie serwis osobom, które nie mają czasu na wizytę u prawnika czyli tak jak było w moim przypadku.

08.06.2017


05.06.2017

Polecam ja uzyskałem poradę i sprawa ruszyła. Nieraz warto dać parę złotych niż samemu dłubać i szukać rozwiązania.

 

Wojciech, elektromonter, 37 lat

01.06.2017

Udzielona porada była bardzo profesjonalna, wymagała dużego wkładu pracy i znajomości wielu przepisów prawnych. Otrzymałam odpowiedź w wyznaczonym czasie (pomimo długiego weekendu). Serdecznie dziękuję za pomoc i zaangażowanie w sprawę. Kasia

28.05.2017

Bardzo dokładna i wyczerpująca odpowiedź, polecam wszystkim. 

Dziękuje

Daniel

23.05.2017

Otrzymana opinia była precyzyjna i wyczerpująca

23.05.2017

Opinia prawna, którą uzyskałam bardzo mi pomogła w napisaniu pisma do właściciela małego osiedla.

Barbara, finansista

16.05.2017

Profesjonalna porada, wyczerpująca zadany temat.

Mirek, 55 lat

11.05.2017

Rzetelna fachowa informacja, szybkie odpowiedzi.Super

Piotr, inż. elektyk

12.02.2017

Jestem bardzo, bardzo zadowolona ze współpracy z Panią prawnik, która udzielała mi porady. Fachowość, opanowanie, rozsądek, wiedza, życzliwość. Dziękuję serdecznie Pani Elizie Rumowskiej.

Emilia, nauczycielka

04.02.2016

kBardzo dziękuję za fachową odpowiedź. Rozwiała ona moje wątpliwości i pozwoli na prawidłowe sporządzenie wniosku o stwierdzenie nabycia spadku. Odpowiedź rzeczowa, konkretna, wyczerpująca moje pytanie. Raz jeszcze bardzo dziękuję. 

Pozdrawiam

Hanna, księgowa, 55 lat

23.12.2015

Po raz kolejny korzystałam z portalu eporady24.pl jestem w 100% usatysfakcjonowana w pełni profesjonalnym podejściem do sprawy oraz wyczerpującą odpowiedzią na zadane pytanie. Polecam

Hanna

11.06.2015

Pełna, profesjonalna odpowiedź na zadane pytania i przedstawione problemy, mimo że nie były, a w zasadzie nie są (sprawa jest rozwojowa) to sprawy proste. Odpowiedź zarówno dostarczyła fachowej wiedzy na zgłoszone tematy, pozwoliła uspokoić nerwy jak i z optymizmem spojrzeć na przyszłość w zakresie zgłoszonych spraw, dotyczących spłaty długu spadkodawcy przez spadkobiercę. Mimo, że sprawy jeszcze definitywnie nie zamykam, to już mogę szczerze polecić prawników, udzielających porad na portalu eporady24.

Sławomir, 48 lat

03.12.2014

Muszę serdecznie pani Irynie Kowalczuk podziękować za dość dobre pokazanie jak ta moja sprawa wygląda i jak to naprawdę wygląda. Jest chyba jeszcze możliwość, że jak odbędzie się sprawa o spadek to jeszcze się odezwę. A sprawa ta to nie wiem czy to będzie na dniach i czy to będzie już ostatnia.

Marek, emeryt, 64 lata

03.12.2014

Nie pierwszy raz korzystam z takiej formy porady prawnej na tym portalu i muszę przyznać, że ani razu się nie zawiodłem. Przystępna cena, pełny profesjonalizm no i najważniejsze - szybkość udzielenia wyczerpującej odpowiedzi z odpowiednim uzasadnieniem oraz podaniem podstaw prawnych. Od zadanego problemu po trzech godzinach łącznie z dokonanym przelewem miałem gotową opinię. Nie było też żadnego problemu aby uzyskać dodatkowe odpowiedzi na nurtujące mnie w zadanej sprawie wątpliwości. Polecam ten portal dla wszystkich, którzy chcą mieć wyczerpującą profesjonalną i szybką za nieduże pieniądze opinie prawną.

Ryszard

03.12.2014

Rzetelna, wyczerpująca i bardzo jasna odpowiedź. Serwis prowadzony przez ekspertów w swojej dziedzinie.

Roman

07.11.2014

Odpowiedź na pytanie rozwiała męża wątpliwości.

Barbara, 35 lat

04.11.2014

Chciałbym podziękować za profesjonalną i bardzo szybką odpowiedź na pytanie, które dotyczyło zachowku. Jestem bardzo zadowolony z faktu uzyskania tak kompletnej opinii prawnej, która pozwoliła mi na rozpoczęcie postępowania o zachowek. Myślę, że wkrótce ponownie będę chciał skorzystać z Państwa usług przy formułowaniu pozwu sądowego o zachowek.

Pozdrawiam,

Marek, ekonomista, 63 lata

27.10.2014

Skorzystałam z pomocy prawnej Radcy Prawnego Pana M. Goli. Dziękuję za kompetentna i miłą współpracę.

Polecam

Lidia, pracownik umysłowy, 53 lata

24.10.2014

Informacje które otrzymałam są dla mnie bardzo cenne , wiadomo że sformułowania prawne są bardzo skomplikowane i często zawiłe , informacje które otrzymałam zostały napisane tzw. językiem "łopatologicznym" i dzięki temu wszystkie moje wątpliwości w danym temacie zostały mi bardzo dokładnie wyjaśnione , serdecznie pozdrawiam grono prawników pracujących na tym portalu.

Marzenna

23.10.2014

Szybka profesjonalna obsługa w przypadku wątpliwości dodatkowe pytania, wyczerpująca odpowiedź bardzo bardzo polecam.

Janina, ekonomistka, 62 lata

21.10.2014

Dziękuję bardzo.

Anna

19.10.2014

Usługa wykonana solidnie i z pełnym zaangażowaniem.

Artur

06.10.2014

Jestem bardzo zadowolony za szybką odpowiedź. I za przystępny sposób odpowiedzi.

Jarosław, 56 lat

26.09.2014

Otrzymałam profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź na moje pytania. Sprawa nie jest jeszcze zakończona i może ponownie będę prosiła o pomoc.

Dziękuję bardzo

Renata

22.09.2014

Odpowiedź na moje pytanie jest bardzo dobra .Dziękuje za dobrze skonstruowaną odpowiedź. Jak będzie potrzeba to skorzystam z waszych usług .

Ryszard

12.09.2014

Odpowiedź szybka i wyczerpująca.

Pozdrawiam

Beata

05.09.2014

Ponieważ mieszkam za granicą usługa ta okazała się bardzo praktyczna. Szybka , profesjonalna i rzetelna odpowiedź. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie mnie dręczące wątpliwości. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Tomaszowi Krupińskiemu za cierpliwość. Z czystym sumieniem mogę usługi EPORADY24 polecić każdemu.

Katarzyna, 40 lat

18.08.2014

 Dziękuję bardzo za profesjonalne porady.

Marzena

10.08.2014

Serdecznie dziękuję za poradę prawną , z której jestem bardzo zadowolony , ponieważ rozwiała moje wątpliwości .

Z poważaniem.

Jan, inż. elektryk, 66 lat


Szukamy prawników » wizytówka Zadaj pytanie »
0.027929067611694 sek.